Головна » Архів матеріалів

Очищення влади (люстрація) - це встановлена Законом України "Про очищення влади" або рішенням суду заборона окремим фізичним особам обіймати певні посади (перебувати на службі) (далі - посади) (крім виборних посад) в органах державної влади та органах місцевого самоврядування.

Очищення влади (люстрація) здійснюється з метою недопущення до участі в управлінні державними справами осіб, які своїми рішеннями, діями чи бездіяльністю здійснювали заходи (та/або сприяли їх здійсненню), спрямовані на узурпацію влади Президентом України Віктором Януковичем, підрив основ національної безпеки і оборони України або протиправне порушення прав і свобод людини.

Органом, уповноваженим на забезпечення проведення перевірки, передбаченої Законом «Про очищення влади», є Міністерство юстиції України.

Перевірці підлягають:

1) достовірність вказаних у заяві відомостей щодо незастосування заборон, передбачених частинами третьою та четвертою статті 1 Зако ... Читати далі »

Категорія: Правова освіта та правова робота | Переглядів: 246 | Додав: mukolaivjst | Дата: 20.01.2015 | Коментарі (0)

Особливий період – період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації, чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, та охоплює час мобілізації, воєнний час і, частково, відбудовний період після закінчення воєнних дій.

Наразі одночасно діють АТО й особливий період.

Мобілізовані в особливий період, мають наступні права та гарантії:

Отримувати грошове забезпечення в повному обсязі, з урахуванням всіх надбавок та премій, на рівні військовослужбовців контрактної служби (відповідно до посад та військових звань).

Постанова Кабінету Міністрів України «Питання грошового забезпечення військовослужбовців, які проходять військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період» від 09.04.2014 № 111.

Використовувати весь комплекс гарантій соціального і правового захисту, встановлених законодавством для в ... Читати далі »

Категорія: Правова освіта та правова робота | Переглядів: 250 | Додав: mukolaivjst | Дата: 20.01.2015 | Коментарі (0)

Кабінет Міністрів України ухвалив десять першочергових антикорупційних кроків. Про це під час брифінгу в Кабінеті Міністрів заявив Міністр юстиції України Павло Петренко.

За словами Павла Петренка, цей документ розроблявся за участі міжнародних організацій та представниками громадянського суспільства.

«У розробці цього пакету документів брали участь експерти Ради Європи та Групи держав проти корупції GRECO. За оцінками цих організацій, протягом останніх місяців Україна суттєво просунулась в питаннях законодавчого забезпечення боротьби із корупцією», - зазначив Міністр юстиції.

Павло Петренко детально ознайомив журналістів із кожним антикорупційним кроком Уряду.  ... Читати далі »

Категорія: Запобігання корупції | Переглядів: 277 | Додав: Дмитречко_В_М | Дата: 24.07.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 10 11 12
Миколаївське районне управління юстиції
81600 вул. Шептицького 9, м.Миколаїв
Львівська область0 (241) 51-337 info@mk.lv.minjust.gov.ua
Ми на карті